10 Mayıs 2016 Salı

Benim En İyi Dostum Kahvem, Kahve Makinem

İş yerinde gün boyunca motivasyonunuzun yüksek olması gerekiyor. Bir önceki gün geç yatmış olsanız da, sabah çok erken saatte kalkmış olsanız da hatta gün içerisinde pek çok çalışmayı aynı anda yapmanız gerekse de sizden yüksek motivasyon beklenebilir. İşte bu noktada devreye muhteşem kokusu ve muazzam aromasıyla kahve giriyor. Ofislerde ve iş yerlerinde kahvesiz bir gün geçirmek, ıssız bir adaya düşmekle eşdeğer diyebiliriz.


İş Yerinde Güne Türk Kahvesi ile Başlayın

Özellikle sabahları bol köpüklü bir Türk kahvesi ile gün başlamanın keyfi doyumsuzdur. Sabahları güne Türk kahvesi ile başlamanız gün içerisinde de daha keyifli ve daha enerjik hissetmenizi sağlar. Dikkatinizi toplamanız kolaylaşır, çünkü işe konsantre olma sürecinizi hızlandırır. Toplantı bitimi ya da öğle yemeği gibi işe kısa süreli molalar verdiğinizde en iyi dostunuz Türk kahvesi olabilir.
Gün İçerisinde Filtre Kahve ile Kendinizi Yenileyin

Sadece sabahları değil, gün içerisinde de motivasyon desteğiniz hazır. Gün boyunca motivasyonunuzun düştüğünü hissettiğiniz anda filtre kahve ile dikkatinizi yeniden toplayabilirsiniz. Filtre kahve daha az miktarda kafein içeriyor olmasına karşın konsantrasyonunuzu daha hızlı yükseltir. Ayrıca tercihinizi filtre kahveden yana kullandığınızda kendinizi “günde 1 fincan kahve” ile sınırlandırmanız da gerekmiyor. Çünkü filtre kahve size her gün birkaç fincan içebilme ve güne yayabileceğiniz bir keyif yaşama şansını sunuyor. İş yerinde her ihtiyaç duyduğunuzda bir fincan filtre kahve ile kendinizi yenileyebilirsiniz.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

8 yorum :

 1. Bunlara bir de taşıma çantası lazım, olur da tatile filan gidersek yanımızda götürebilelim bari :)

  YanıtlaSil
 2. Günde bir kahve yorgunluğu alır, sağlığa faydalıdır :)) ama çok abartmamak lazım

  YanıtlaSil
 3. Kahvenin fazlası zarar aman ha dikkat edin

  YanıtlaSil
 4. Vasfi Uğurlu16 Ocak 2017 21:52

  Kahve makinesi kadar tükettiğimiz kahvenin de kalitesi önemli. Özellikle filtre kahve tüketiminde çok daha önemli oluyor. Şekersiz kahvenin tadı acımsı olsa da uzun süren mesailer için konsantrasyona yardımcı oluyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Size katılıyorum, ben de şekersiz filtre kahve severlerdenim :)

   Sil