Reklam-Tanıtım

REKLAM VE SPONSORLUK23 Ocak 2013'den  bu yana büyük bir tutkuyla yazmaya devam ettiğim kişisel blogum Evdeyazar'da güncel konuları, yaşam ve iş deneyimlerimi, içerik üreterek nasıl para kazandığımı, okuduğum kitapları, katıldığım etkinlikleri, zaman zaman yaptığım röportajları paylaşıyorum. Evdeyazar'ın sadık okuyucu kitlesi oluştu. 
Blogumun güncel değerleri (Alexa, Google Index..) için buraya bakabilirsiniz.

Evdeyazar, Yazarkafe yazarıdır
Hürriyet Gazetesi'nin aylık trafiği 500.000'lere ulaşan Yazarkafe yazarları arasında yer almaya başladıktan sonra, bloguma gelen günlük trafikte ciddi bir artış olduğunu Google Analytics değerlerinden gözlemleyebiliyorum.

Reklam, tanıtım, sponsorluk
Evdeyazar, ticari amaçla açılmış bir site değildir. Dolayısıyla oldukça amatör bir ruhla içime sinen reklam ve tanıtım yazılarını kabul ediyorum. Bloguma reklam, tanıtım veya bağış kapsamında destekte bulunabilirsiniz.

TANITIM YAZILARI
Ürününüzü, iş alanınızı, web sitenizi Seo kuralları çerçevesinde, aynı zamanda okurların beğenisini de gözeterek bir yazıda tanıtabilirim, veya sizin yazdığınız yazıları kontrol ederek yayına alabilirim. Bu yazılar, Evdeyazar'dan asla silinmez. İçeriğinde 2 adet link bulunan yazıları Facebook, Twitter gibi diğer sosyal medya platformlarında da paylaşırım.

BANNER REKLAMLARI
Görselini kendinizin hazırladığı tanıtım banner'larınızı blogumun sağ yanında aylık anlaşma çerçevesinde yayınlayabilirim.

ÇEKİLİŞ SPONSORLUĞU
Evdeyazar'ın takipçilerine, firmanızın ürünlerinden belirleyeceğimiz bir çekiliş düzenleyerek, sizin tanıtımınızı eğlenceli hale getirmemiz de mümkün olabilir.

Bütün bu işbirliği önerilerim veya sizlerin aklına gelen diğer önerileri sonuçlandırmak için evdeyazar@gmail.com adresine “sponsorluk/reklam” konu başlığı ile bir mail atmanız yeterli olacaktır..

İş ve güç birlikleriyle birbirimize destek olmak dileğiyle...

0 yorum to “ Reklam-Tanıtım ”